Žákovská knížka

Jak získat přihlašovací jméno a heslo

Pokud potřebujete získat či obnovit zapomenuté přihlašovací jméno a heslo do žákovské knížky přes Internet (Bakalářů),
v obou případech klikněte na zapomenuté heslo.zapomenute-heslo

K vytvoření přihlašovacího jména a hesla je nutné, aby škola měla v evidenci Vaší aktuální e-mailovou adresu.
Pokud Vám program napíše, že zadaný mail nebyl v databázi školy nalezen:
skola-nezna-muj-mail postupujte dle odstavce níže „Jak aktualizovat kontaktní emailovou adresu“.

Vstoupit do žákovské knížky

Jak aktualizovat kontaktní emailovou adresu

Kontaktní e-mailovou adresu aktualizuje výhradně třídní učitel. Pokud potřebujete oznámit svojí aktuální e-mailovou adresu, učiňte tak prostřednictvím následujícího formuláře (formulář naleznete zde). Formulář vytiskněte, vyplněný a podepsaný předejte v papírové podobě třídnímu učiteli. Jakmile třídní učitel zaeviduje vaší aktuální e-mailovou adresu, budete ji moci použít k vytvoření nového či obnově zapomenutého hesla viz odstavec „Jak získat nové či obnovit zapomenuté heslo“.

Pokud vyplněný formulář pošlete e-mailem, nebude jej z důvodu ochrany osobních informací možné přijmout.
Vyplněný a podepsaný formulář posílejte vždy v papírové podobě.