Hlavní prázdniny se blíží nezávratnou rychlostí, ale i přesto žáci ZŠ generála Fr. Fajtla DFC myslí na naši přírodu, snaží se ji chránit, a proto se se zájmem zapojili do sběru starého papíru, plastových víček a hliníku. Je třeba pochválit všechny žáky, kteří se do sběru zapojili.

Zejména Patrika Fořta ze třídy 1.C, který donesl 298 kg starého papíru a 13 kg hliníku. Dále také Honzíka Pokorného ze třídy 5.A, který donesl 249 kg starého papíru.

Ze tříd naší školy byly nejúspěšnější třída 2.A s 494,35 kg, třída 3.A s 469,20 kg a třída 1.C s 443,80 kg starého papíru.

Byl to sice poslední sběr v tomto školním roce, ale vím, že i v příštím se žáci aktivně  zase zapojí.

Omlouváme se Lukáši Jůnovi za napsání jeho špatného příjmení v březnovém čísle LL.

Hana Kropáčková, učitelka 2.A