Dnes nám počasí také přálo. Celý den svítilo sluníčko a bylo příjemně teplo. Po snídani (mléko, čaj, lupínky, marmeláda, šunka, sýr, párky, máslo, pečivo, jogurt, zelenina) jsme se věnovali učení a multikulturní výchově. Užívali jsme si sluníčka a čerstvého horského vzduchu. Svačinu (jablko) jsme si snědli v jídelně a pak jsme opět vyrazili ven, kde jsme v učení pokračovali až do oběda (kuřecí vývar, francouzské brambory). Při poledním klidu jsme relaxovali a nasbírali dostatek sil k odpolednímu sportovnímu bloku. Odpolední svačinu (perník, jablko)jsme si snědli venku a opět jsme se věnovali zábavným aktivitám a soutěžím, které ukončila až večeře (kuře na smetaně, knedlík nebo těstoviny). Po večeři měly děti hodinu osobního volna, které využily k přípravě karnevalové masky. V osm hodin začala bujará diskotéka.

Zítra dopoledne nás čeká zhodnocení všech aktivit, kterých se děti účastnily. Pak už nezbude než zapakovat, naobědvat se a vyrazit směr Praha. Odjezd je plánovaný na druhou hodinu. Pokud zpáteční cesta proběhne stejně hladce jako cesta sem, předpokládáme návrat kolem páté hodiny. Přijedeme na stejné stanoviště, z kterého jsme v pondělí odjížděli. Po překročení hranice města Prahy budeme o své poloze informovat vedení školy.

Fotografie opět na adrese: beneckosvp.rajce.idnes.cz

Děti byly úžasné a už se těší na své blízké.

Tímto se s Vámi loučí zpravodaj ŠvP M. Hochmanová