Dnes jsme se opět probudili do prosluněného rána. Posnídali jsme (mléko, čaj, lupínky, marmeláda, šunka, sýr, máslo, pečivo, jogurt, zelenina)a začala nám dopolední výuka, kterou jsme z části strávili venku před chatou. Zabývali jsme se různými činnostmi (např. psaním deníku, procvičováním násobilky, opakováním slovních druhů, čtením textu s porozuměním apod.). Také jsme pokračovali v projektu zaměřeném na multikulturní výchovu. K svačině jsme měli sušenku. Všichni jsme se sešli v jídelně u oběda (gulášová polévka, buchtičky s krémem). Během poledního klidu jsme intenzivně odpočívali a připravovali se na odpolední výlet na rozhlednu Žalý. Cestou jsme také posvačili (chléb s pomazánkou). Domů jsme se vrátili trochu později a měli jsme o půl hodiny posunutou večeři (francouzské brambory, zelný salát). Po večeři měly děti osobní volno. S napětím čekaly, až se setmí a duševně se připravovaly na bojovku.
Děti děkují svým rodičům za pohledy.
Fotografie z dnešního dne jsou uloženy na adrese: beneckosvp.rajce.idnes.cz