Dnešní den začal slunným ránem a sluníčko i teplíčko nás provázelo po celý zbytek dne. Po snídani (mléko, čaj, lupínky, marmeláda, šunka, sýr, máslo, pečivo, jogurt, zelenina) jsme si založili pobytový deník a proběhla část projektového bloku zaměřená na multikulturní výchovu. K dopolední svačině jsme měli ovoce (jablko). Před obědem (hovězí vývar s nudlemi, rizoto, červená řepa) jsme se vyběhli na hodinku provětrat ven. Polední klid jsme trávili ve svých pokojích a věnovali se psaní deníku. Od dvou hodin až do večeře se děti účastnily různých aktivit herního bloku. Do budovy si odskočily pouze na odpolední svačinu (chléb s pomazánkou, ovoce). K večeři (kýta na smetaně, houskový knedlík) jsme se sešli v šest hodin. Zbytek večera až do západu slunce si děti opět užívaly pobyt na zdravém horském vzduchu.

Fotografie z dnešního dne lze opět dohledat na adrese: beneckosvp.rajce.idnes.cz