Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC

Rychnovská 350, Praha 9 – Letňany, IČO 60 44 60 05

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny

pro školní rok 2017/2018

Ředitelka Základní školy a Mateřské  školy  Rychnovská 350, Praha 9 – Letňany stanovila následující  kritéria pro přijetí žáků do školní družiny pro školní rok 2017/2018.

Hlavní kritéria pro přijetí :

Žák 1.třída + přípravná třída:                                                              8 bodů

Žák 2.třída:                                                                                              7 bodů

Žák 3.třída:                                                                                              6 bodů

Žák 4.třída:

• bydliště mimo Letňany : 5 bodů
  • sourozenec navštěvující školní družinu z 1.třídy:  4 body
  • sourozenec navštěvující školní družinu z 2.třídy:  3 body
  • sourozenec navštěvující školní družinu z 3.třídy: 2 body
  • bydliště v Letňanech   1 bod

Pokud kapacita ŠD neumožní vzít všechny žáky s bydlištěm v Letňanech, postupujeme dle data narození, pokud kapacita ŠD neumožní vzít všechny žáky stejného data narození, tzn. dne, měsíce a roku, budou žáci vybráni losem.

Mgr. Eva Duchková