Dnes ráno nás probudil zpěv konipasů bílých. Sluníčko si celý den hrálo tak trochu na schovávanou, chvíli se na nás smálo, chvíli se mračilo. Po snídani (pažitková pomazánka, pečivo, čaj) jsme se věnovali učení. Svačinu (sušenka, banán) jsme si snědli v jídelně a pak jsme vyrazili ven do přírody, kde jsme v učení pokračovali až do oběda (kulajda, pečené kuře, bramborová kaše, mrkvový salát). Při odpoledním klidu jsme venku relaxovali a nabírali sílu k účasti na odpoledním herním bloku (lukostřelba, lezecká stěna, koně, turnaj apod.). Odpolední svačinu (pudink s ananasem, pečivo) jsme si snědli v jídelně, také jsme doplnili lahve s pitím a opět jsme vyrazili ven vstříc zábavným aktivitám (turnaj, apod.), které ukončila až večeře (čočka, vejce, okurka, pečivo).

Po večeři plánujeme ještě karnevalovou diskotéku a bojovku.

Zítra dopoledne proběhne středověká bitva a nezbude už než zapakovat a vyrazit směr Praha. Odjezd je plánovaný na druhou hodinu. Pokud zpáteční cesta autobusem proběhne stejně hladce jako cesta sem, předpokládáme návrat kolem páté hodiny. Přijedeme na stejné stanoviště, z kterého jsme v pondělí odjížděli. Po překročení hranic města Prahy budeme o své poloze informovat vedení školy. Fotografie opět na adrese http://brezovabrezen2017.rajce.idnes.cz/  .

Tímto se s Vámi loučí zpravodaj ŠvP M. Hochmanová.