Dnes jsme se opět probudili do prosluněného rána. Nasnídali jsme se (plátkový sýr, máslo, pečivo, čaj) a začala nám výuka, kterou většina tříd trávila venku. Zabývali jsme se různými činnostmi (např. psaní deníku, čtení s Andersenem, jízda na koni, přírodovědné a vlastivědné vycházky po okolí). Posvačili jsme (sušenka, jablko) venku na čerstvém vzduchu. Všichni jsme se sešli až v jídelně u oběda (slepičí polévka s hráškem a rýží, vepřové maso, knedlík, zelí). Během poledního klidu jsme se věnovali odpočinkovým aktivitám (např. čtení, psaní dopisu, vyprávění). Odpolední aktivity herního bloku trvaly až do večeře (rýžový nákyp s ovocem), přerušil je pouze krátký oddechový čas, který byl věnován svačině ((pečivo, paštika, rajské jablko). Fotografie z dnešního dne jsme opět uloženy na adrese http://brezovabrezen2017.rajce.idnes.cz/ .

Dnes večer nás ještě čeká táborák a opékání špekáčků.

Děti děkují svým rodičům za pohledy.